Вовча ніч. Вовчі закони. Вовча Кров покою не дає...
Сергій "Нельс" Карпенко.

Спроба ув’язнення провідника “Білого Молоту” від 14.10.2018 року.

Наразі мене звинувачують в тому, що я, під час Майдану 2013-2014 років в особистих бесідах, та зі сцени Майдану закликав до розстрілів представників влади, зокрема – і міліції. Ну а після – нібито організував один із них. Звучить це в підозрі отак : “…Горанін, маючи навички в галузі психології, та здатність впливати на людей, СИЛОЮ ПЕРЕКОНАННЯ ПРИМУСИВ ВЗЯТИ ДО РУК ЗБРОЮ…”. Тобто фактично, МЕНЕ ЗВИНУВАЧУЮТЬ У ГІПНОЗІ. Нікуди не ховаюсь – живу публічним життям. До моїх сусідів і родичів приходять поліцаї, які залякують їх, і вимагають давати на мене покази, та писати ідіотські заяви в мусарку. У мою відсутність до моєї похилої матері та дружини, яка нещодвно народила, приходили невідомі (представлялися поліціянтами), і вимагали писати заяви про моє зникнення (щоб був привід подати мене в розшук).

13 жовтня, ввечері до мого помешкання увірвалась група поліціянтів, які заявили, що я поданий в розшук Головним Слідчим Управлінням, а тому маю їхати до Главку на вул.Володимирській 15. Дитина-немовля налякана плаче. Дружина при мусорах погодувати її не може. Викликали слідчо-оперативну группу, яка мала запротоколювати обшук, та відвезти мене в Главк на Володимирську 15.

Я ВДЯЧНИЙ ВСІМ, хто зібрався ввечері 13 жовтня, щоб витягти мене у випадку мого протизаконного затримання. Начальство ГСУ, побачивши з півсотні людей, тягнуло час, і оперативників не висилало. Потім, тиняючимся у мене мусорам, нібито був відданий наказ діяти на власний розсуд. А їм, як вони не старались, відвезти мене самостійно так і не вдалось. Одразу після цього, остерігаючись від перевертнів в погонах, чергових протизаконних репресій, мені довелося перебувати поза помешканням.

А в цей час мусора-невдахи приїхали до ГСУ нізчим, і спершу казали, що моя справа взагалі закрита, і я не в розшуку. Потім – що я всеж в розшуку, але приходили поліцаї до мене по іншим справам. ЯКІ У МЕНЕ З ВАМИ СПРАВИ?! Дурили людей, що я зник, бо “пошол навєрно півка папіть”, “с рєбьонком погулять” (о 10:00 ночі з піврічною дитиною), “маму в больніцу повіз”, дружині – що поїхав до коханки. Скажіть прямо : ви незаконно подали мене в розшук, потім незаконно намагалися мене “спакувать”, щоб тихцем впаять запобіжний захід і тримать мене в СІЗО, боячись організації хвилювань на Покрову та річниці Революції Гідності. ВАМ СЕ НЕ ВДАЛОСЬ. В сей час намагалися зайти і до Черняка. Це переддень нових репресій – гнила Система боїться бунтів напередодні річниць Майдану.

Я не ховаюсь – 14 жовтня, одразу після маршу, ми із дружніми організаціями прийшли на вул.Володимирську 15, дізнатись чому мене незаконно оголошено в розшук. Вхід перекрила сотня “космонавтів”, а начальство перелякано розповідало, що се – мабуть ПОМИЛКА. Нонсенс – я зайшов до будівлі ГСУ, і вийшов звідти… знаходячись в розшуку.

А в 2014 ви, мусора теж помилились, катуючи мене у своїх застінках, вибиваючи покази?! Виривали зуби, стрибали на голові, пробили проволокою барабанну перетинку – все це теж ПОМИЛКА?! Мусорня зараз розповсюджує нісенітниці, щоб заплутати те, що відбулося 13 жовтня. Заявляю, що вбачаю небезпеку для своєї свободи і життя. Ніяких “зникнень” не планую – ГСУ це спланує і без мене…

ЩИРО ДЯКУЮ ВСІМ, ХТО МЕНЕ ПІДТРИМУЄ.

Владислав Горанін.