Вовча ніч. Вовчі закони. Вовча Кров покою не дає...
Сергій "Нельс" Карпенко.

Правий Сектор – іграшка для політиків від 15.03.2014 року.

“Правий Сектор” був утворений “Білим Молотом”, «Тризуб» ім. Степана Бандери, та Комітетом визволення політв’язнів на чолі з Коханівським.

В процесі розвитку “Правого Сектору” до нас доєднались “Патріот України” та ще кілька організацій.

Потім, коли вже відбувалися політичні ігри (тобто відбулося перетворення “Правого Сектору”) – не з нашої ініціативи, тому що ми були членами політради; вище нас теж приймались рішення і влада в організації узурпувалася – відбулося переформатування “Правого Сектору” в політичну іграшку в руках тих, хто зараз намагається на виборах переділити свої повноваження.

Ми відійшли від “Правого Сектору” після спалення “будинку Профспілок”, перейшовши до Київської Міської Держадміністрації (КМДА) і відверто заявили про те, що ми утворюємо окрему частину “Правого Сектору”. Хто з цим не згоден – вибачайте, але ми не можемо мати стосунок до політичних ігор в той час, як відбувається громадянська війна (ред. – організація “Білий Молот” в 2013-2014 році називала події в столиці України громадянською війною, де народ повстав проти своїх поневолювачів), в той час, як відбувається інтервенція і анексія нашої землі.

Після цього нас взагалі не попереджуючи, не запрошуючи на засідання (взагалі перестали всіх запрошувати на засідання; рішення приймались кулуарно, одноособово) 06 березня 2014 року відбулась заява невідомої людини, яка, як виявилось, чомусь була призначена речником “Правого Сектору” (ред. – мова йде про громадянина Ізраїлю Борислава Бляхера-Березу) про те, що “Білий Молот” виключається з лав “Правого Сектору”.