Вовча ніч. Вовчі закони. Вовча Кров покою не дає...
Сергій "Нельс" Карпенко.

Горан. Майдан, Віче. 14.04.14

Громадянська війна (ред. – організація “Білий Молот” в 2013-2014 році називала події в столиці України громадянською війною, де народ повстав проти своїх поневолювачів), під час якої були протестні настрої, перетворилась на війну міжнародну.

Зараз міжнародна війна проходить в латентній фазі, але вона переходить до активної стадії. Уже є свідчення про те, що в східних регіонах вже ніби-то бачили російську бронетехніку (невідомо якої держави), але вона іде у напрямку до Києва. Наскільки це підтверджено? Велика вірогідність фейку. Але вже зараз народ не може терпіти і чекати, доки влада (яка на нашому горбі і прийшла до влади), бездіє. Народ не може терпіти, що влада мовчить, займається своїми політичними іграми і вже зараз робить нових політв’язнів з тих, хто підіймає голову.

Наприклад, мене 2 тижні протримали в тюрмі по сфабрикованій справі. Арсен Аваков заявив про те, що Горанін Владислав являється злочинцем, (ще не доведено це було, але він вже це заявив). Мене катували, з мене вибивали свідчення, вимагали визнати злочин, якого я не здійснював. Аваков зараз – це ставленик нової влади, який отримав завдання просто прибирати конкурентів влади з народу, прибирати майданівців, які є активними, які готові підняти голови і не опускати.

І я не останній, хто буде по сфабрикованій справі заарештований. Сашка “Білого” Музичка вбили, Василя Сергійчука, активіста автомайдану, журналіста вбили. Його знайшли в наручниках, закатованого в лісосмузі. мене теж хотіли прибрати, але, мабуть у них щось не склалось, але мене достатньо катували.

Аваков, роблячи з патріотів нових політв’язнів, нічого не робить, щоб зупинити дії сепаратистів. Вже зараз їм віддаються накази по Міністерству Внутрішніх Справ не протидіяти захопленню сепаратистами адміністративних будівель в Східних областях. І навпаки, даються накази зупиняти автобуси активістів, які їдуть туди із Заходу і Центру, щоб зупинити інтервенцію та сепаратизм.

 

Ці автобуси затримуються, людей, які в них їхали, катують і відправляють на Київ, або вони залишаються в застінках. От що роблять Аваков і Наливайченко. Ці люди достойні відставки. Їхня компетентність для мене дуже сумнівна. Ця влада зараз всіляко бореться для здійснення своїх політичних амбіцій. Ми привели ворога до влади.