Вовча ніч. Вовчі закони. Вовча Кров покою не дає...
Сергій "Нельс" Карпенко.

Жеребило Вадим Володимирович

Вадим народився 7 жовтня 1993 року у місті Мена Чернігівської області. Навчався у Менській ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т. Г. Шевченка.Після школи вступив до ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, після закінчення якого навчався у Київському національному технічному університеті «Київський політехнічний інститут».Навчання у виші перервав у зв’язку з подіями на Майдані, був активним учасником Революції Гідності. З початком військових дій на сході України пішов у лави добровольчого батальйону «Айдар». Під час боїв був поранений, але від госпіталізації відмовився. Загинув 31 січня 2015 року внаслідок розриву снаряду під час виконання бойового завдання по охороні ТЕЦ міста Щастя Новойдарського району Луганської області. Похований у місті Мена Чернігівської області на центральному кладовищі.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, відзначений — нагороджений

— Указом Президента України № 270/2015 від 15 травня 2015 року — орденом «За мужність» III ступеня (посмертно)

— Всеукраїнська громадська організація “Спілка ветеранів та працівників силових структур України “ЗВИТЯГА” посмертно нагородила Жеребила Вадима Володимировича відзнакою «ЗА ВІРНІСТЬ ПРИСЯЗІ».

— Почесний громадянин Менського району (посмертно)